C&C Modulární klec 3x2 110x75 cm morče, ježek, černá
Kód: DLZCDCKLA0004Detailní popis produktu
C&C Modulární klec 3x2 110x75 cm morče, ježek, černá| Otočná kolečka | Ne |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Typ zvířete | Hlodavci |
| Typ produktu | Mříž |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie produktu | Klec |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Morče |
| Barva | Černá |
| Sezónní nabídka | Jarní |
| Kategorie | Pro morče, Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro ježka, Pro hlodavce, Pro myši a krysy |
| Šířka | 1100 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Hmotnost | 7,5 kg |
| Výška | 750 mm |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5065006565101 |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Typ zvířete: | Hlodavci |
| Typ produktu: | Mříž |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Morče |
| Barva: | Černá |
| Sezónní nabídka: | Jarní |
| Kategorie: | Pro morče, Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro ježka, Pro hlodavce, Pro myši a krysy |
| Šířka: | 1100 mm |
| Hloubka: | 370 mm |
| Hmotnost: | 7,5 kg |
| Výška: | 750 mm |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
