C&C 5x2 modulární klec pro prasata, králíky a ježky, černá, 180 x 75 x 37 cm
Kód: DLZCDCKLA0010Detailní popis produktu
C&C 5x2 modulární klec pro prasata, králíky a ježky, černá, 180 x 75 x 37 cm| Barva | Černá |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Typ zvířete | Morče |
| Kategorie | Pro myši a krysy, Pro hlodavce, Pro morče, Pro králíka, Pro nočního ptáka |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Morče |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie produktu | Klec |
| Sezónní nabídka | Jarní |
| Otočná kolečka | Ne |
| Typ produktu | Mříž |
| Délka | 1800 mm |
| Šířka | 370 mm |
| Hmotnost | 8,5 kg |
| Výška | 750 mm |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5065006565187 |
| Barva: | Černá |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Typ zvířete: | Morče |
| Kategorie: | Pro myši a krysy, Pro hlodavce, Pro morče, Pro králíka, Pro nočního ptáka |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Morče |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Sezónní nabídka: | Jarní |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Typ produktu: | Mříž |
| Délka: | 1800 mm |
| Šířka: | 370 mm |
| Hmotnost: | 8,5 kg |
| Výška: | 750 mm |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
