C&C 5x2 modulární klec prase králík ježek stříbrná 180 x 75 x 37 cm
Kód: DLZCDCKLA0007Detailní popis produktu
C&C 5x2 modulární klec prase králík ježek stříbrná 180 x 75 x 37 cm| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Typ zvířete | Hlodavci |
| Otočná kolečka | Ne |
| Kategorie produktu | Klec |
| Barva | Stříbrná |
| Typ produktu | Mříž |
| Kategorie | Pro myši a krysy, Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro ježka, Pro hlodavce, Pro morče |
| Sezónní nabídka | Léto s vaším domácím mazlíčkem, Jarní |
| Hmotnost | 8,5 kg |
| Hloubka | 370 mm |
| Výška | 750 mm |
| Šířka | 1800 mm |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5065006565194 |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Typ zvířete: | Hlodavci |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Barva: | Stříbrná |
| Typ produktu: | Mříž |
| Kategorie: | Pro myši a krysy, Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro ježka, Pro hlodavce, Pro morče |
| Sezónní nabídka: | Léto s vaším domácím mazlíčkem, Jarní |
| Hmotnost: | 8,5 kg |
| Hloubka: | 370 mm |
| Výška: | 750 mm |
| Šířka: | 1800 mm |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
