SSQ XLRMi0,5 - Kabel XLR samice - Jack stereo 3,5 mm, 0,5 m
Kód: NGLSSQKAB0124Detailní popis produktu
SSQ XLRMi0,5 - Kabel XLR samice - Jack stereo 3,5 mm, 0,5 m| Délka kabelu | 0,5 m |
| Konektor 1 | XLR (3-pin) |
| Impedance | 85 ohm ± 5 ohm |
| Typ produktu | Kabel XLR na TRS |
| Pohlaví konektoru 1 | Samice |
| Chránič kabelu | Ano |
| Stínění kabelu | Polietylen PE |
| Vnější průměr | 6 mm |
| Typ kabelu | Měď |
| Pohlaví konektoru 2 | Samec |
| Barva | Černá |
| Jádro kabelu | 2 x 0,23 mm² |
| Konektor 2 | Jack Stereo 3,5 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cables |
|---|---|
| EAN: | 5904161823162 |
| Délka kabelu: | 0,5 m |
| Konektor 1: | XLR (3-pin) |
| Impedance: | 85 ohm ± 5 ohm |
| Typ produktu: | Kabel XLR na TRS |
| Pohlaví konektoru 1: | Samice |
| Chránič kabelu: | Ano |
| Stínění kabelu: | Polietylen PE |
| Vnější průměr: | 6 mm |
| Typ kabelu: | Měď |
| Pohlaví konektoru 2: | Samec |
| Barva: | Černá |
| Jádro kabelu: | 2 x 0,23 mm² |
| Konektor 2: | Jack Stereo 3,5 mm |
