SSQ RCARCA3 - kabel 2x RCA - 2x RCA - 3 m, Černá
Kód: NGLSSQKAB0081Detailní popis produktu
SSQ RCARCA3 - kabel 2x RCA - 2x RCA - 3 m, Černá| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Pohlaví konektoru 2 | Samec |
| Barva | Černá |
| Chránič kabelu | Ano |
| Konektor 2 | 2 x RCA |
| Typ kabelu | Měď |
| Konektor 1 | 2 x RCA |
| Délka kabelu | 3 m |
| Typ produktu | Kabel RCA na RCA |
| Jádro kabelu | 2 x 0,23 mm² |
| Vnější průměr | 5 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cables |
|---|---|
| EAN: | 5907688758740 |
| Pohlaví konektoru 1: | Samec |
| Pohlaví konektoru 2: | Samec |
| Barva: | Černá |
| Chránič kabelu: | Ano |
| Konektor 2: | 2 x RCA |
| Typ kabelu: | Měď |
| Konektor 1: | 2 x RCA |
| Délka kabelu: | 3 m |
| Typ produktu: | Kabel RCA na RCA |
| Jádro kabelu: | 2 x 0,23 mm² |
| Vnější průměr: | 5 mm |
