SSQ MIXLR3 - kabel Jack Stereo 3,5 mm - 2x XLR 3 m
Kód: NGLSSQKAB0079Detailní popis produktu
SSQ MIXLR3 - kabel Jack Stereo 3,5 mm - 2x XLR 3 m| Konektor 2 | 2 x XLR (3-pin) |
| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Jádro kabelu | 2 x 0,23 mm² |
| Chránič kabelu | Ano |
| Délka kabelu | 1 m |
| Typ produktu | Kabel TRS na XLR |
| Konektor 1 | Jack Stereo 3,5 mm |
| Barva | Černá |
| Pohlaví konektoru 2 | Samec |
| Vnější průměr | 6 mm |
| Typ kabelu | Měď |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cables |
|---|---|
| EAN: | 5904161822011 |
| Konektor 2: | 2 x XLR (3-pin) |
| Pohlaví konektoru 1: | Samec |
| Jádro kabelu: | 2 x 0,23 mm² |
| Chránič kabelu: | Ano |
| Délka kabelu: | 1 m |
| Typ produktu: | Kabel TRS na XLR |
| Konektor 1: | Jack Stereo 3,5 mm |
| Barva: | Černá |
| Pohlaví konektoru 2: | Samec |
| Vnější průměr: | 6 mm |
| Typ kabelu: | Měď |
