SSQ MIMI2 SS-1425 Kabel Mini Jack Stereo 3,5 mm - Mini Jack Stereo 3,5 mm 2 m Černá
Kód: NGLSSQKAB0035Detailní popis produktu
SSQ MIMI2 SS-1425 Kabel Mini Jack Stereo 3,5 mm - Mini Jack Stereo 3,5 mm 2 m Černá| Typ kabelu | Měď |
| Délka kabelu | 2 m |
| Konektor 1 | Male miniJack |
| Vnější průměr | 3 mm |
| Konektor 2 | Male miniJack |
| Barva | Černá |
| Typ produktu | Kabel TRS na TRS |
| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Jádro kabelu | 2 x 0,18 mm² |
| Chránič kabelu | Ano |
| Pohlaví konektoru 2 | Samec |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cables |
|---|---|
| EAN: | 5907688758887 |
| Typ kabelu: | Měď |
| Délka kabelu: | 2 m |
| Konektor 1: | Male miniJack |
| Vnější průměr: | 3 mm |
| Konektor 2: | Male miniJack |
| Barva: | Černá |
| Typ produktu: | Kabel TRS na TRS |
| Pohlaví konektoru 1: | Samec |
| Jádro kabelu: | 2 x 0,18 mm² |
| Chránič kabelu: | Ano |
| Pohlaví konektoru 2: | Samec |
