SSQ MiJS2 - Kabel Jack Stereo 3,5 mm - Jack stereo 6,3 mm, 2 m
Kód: NGLSSQKAB0122Detailní popis produktu
SSQ MiJS2 - Kabel Jack Stereo 3,5 mm - Jack stereo 6,3 mm, 2 m| Konektor 2 | Jack Stereo 6,3 mm |
| Barva | Černá |
| Stínění kabelu | Polietylen PE |
| Impedance | 85 ohm ± 5 ohm |
| Konektor 1 | Jack Stereo 3,5 mm |
| Pohlaví konektoru 2 | Samec |
| Typ produktu | Kabel TRS na TRS |
| Vnější průměr | 6 mm |
| Typ kabelu | Měď |
| Jádro kabelu | 2 x 0,23 mm² |
| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Délka kabelu | 2 m |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cables |
|---|---|
| EAN: | 5904161823087 |
| Konektor 2: | Jack Stereo 6,3 mm |
| Barva: | Černá |
| Stínění kabelu: | Polietylen PE |
| Impedance: | 85 ohm ± 5 ohm |
| Konektor 1: | Jack Stereo 3,5 mm |
| Pohlaví konektoru 2: | Samec |
| Typ produktu: | Kabel TRS na TRS |
| Vnější průměr: | 6 mm |
| Typ kabelu: | Měď |
| Jádro kabelu: | 2 x 0,23 mm² |
| Pohlaví konektoru 1: | Samec |
| Délka kabelu: | 2 m |
