SSQ JMPJMP7 Event - Kabel Jack mono 6,3 mm - Jack mono 6,3 mm, 7 m
Kód: NGLSSQKAB0115Detailní popis produktu
SSQ JMPJMP7 Event - Kabel Jack mono 6,3 mm - Jack mono 6,3 mm, 7 m| Chránič kabelu | Ano |
| Impedance | 85 ohm ± 5 ohm |
| Typ kabelu | Měď |
| Stínění kabelu | Izolační PVC |
| Typ produktu | Kabel TS na TS |
| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Vnější průměr | 6 mm |
| Jádro kabelu | 0,23 mm² |
| Konektor 1 | Jack Mono 6,3 mm |
| Délka kabelu | 7 m |
| Konektor 2 | Jack Mono 6,3 mm |
| Pohlaví konektoru 2 | Samec |
| Barva | Černá |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cables |
|---|---|
| EAN: | 5904161822905 |
| Chránič kabelu: | Ano |
| Impedance: | 85 ohm ± 5 ohm |
| Typ kabelu: | Měď |
| Stínění kabelu: | Izolační PVC |
| Typ produktu: | Kabel TS na TS |
| Pohlaví konektoru 1: | Samec |
| Vnější průměr: | 6 mm |
| Jádro kabelu: | 0,23 mm² |
| Konektor 1: | Jack Mono 6,3 mm |
| Délka kabelu: | 7 m |
| Konektor 2: | Jack Mono 6,3 mm |
| Pohlaví konektoru 2: | Samec |
| Barva: | Černá |
