SSQ JMPJMK4 SS-1469 Kabel Jack Mono - Jack Mono (Úhel 90 stupňů) 4 m Černá
Kód: NGLSSQKAB0009Detailní popis produktu
SSQ JMPJMK4 SS-1469 Kabel Jack Mono - Jack Mono (Úhel 90 stupňů) 4 m Černá| Pohlaví konektoru 2 | Samec |
| Úhel konektoru | 90° |
| Typ produktu | Kabel TS na TS |
| Konektor 2 | Jack Mono 6,3 mm |
| Délka kabelu | 4 m |
| Typ kabelu | Měď |
| Vnější průměr | 6 mm |
| Chránič kabelu | Ano |
| Konektor 1 | Jack Mono 6,3 mm |
| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Barva | Černá |
| Jádro kabelu | 0,23 mm² |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cables |
|---|---|
| EAN: | 5907688758672 |
| Pohlaví konektoru 2: | Samec |
| Úhel konektoru: | 90° |
| Typ produktu: | Kabel TS na TS |
| Konektor 2: | Jack Mono 6,3 mm |
| Délka kabelu: | 4 m |
| Typ kabelu: | Měď |
| Vnější průměr: | 6 mm |
| Chránič kabelu: | Ano |
| Konektor 1: | Jack Mono 6,3 mm |
| Pohlaví konektoru 1: | Samec |
| Barva: | Černá |
| Jádro kabelu: | 0,23 mm² |
