SSQ DMX0,5 - Kabel XLR samec - XLR samice, 0,5 m
Kód: NGLSSQKAB0054Detailní popis produktu
SSQ DMX0,5 - Kabel XLR samec - XLR samice, 0,5 m| Izolační materiál | Polyethylen |
| Jádro kabelu | 2 x 0,25 mm² |
| Chránič kabelu | Ano |
| Délka kabelu | 0,5 m |
| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Konektor 1 | XLR (3-pin) |
| Konektor 2 | XLR (3-pin) |
| Barva | Černá |
| Impedance | 110 ohm |
| Vnější průměr | 6 mm |
| Typ produktu | Kabel XLR na XLR |
| Typ kabelu | Měď |
| Pohlaví konektoru 2 | Samice |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cables |
|---|---|
| EAN: | 5904161822219 |
| Izolační materiál: | Polyethylen |
| Jádro kabelu: | 2 x 0,25 mm² |
| Chránič kabelu: | Ano |
| Délka kabelu: | 0,5 m |
| Pohlaví konektoru 1: | Samec |
| Konektor 1: | XLR (3-pin) |
| Konektor 2: | XLR (3-pin) |
| Barva: | Černá |
| Impedance: | 110 ohm |
| Vnější průměr: | 6 mm |
| Typ produktu: | Kabel XLR na XLR |
| Typ kabelu: | Měď |
| Pohlaví konektoru 2: | Samice |
