SSQ Cable XZJM1 - kabel jack mono - XLR samice, 1 metr
Kód: NGLSSQKAB0051Detailní popis produktu
SSQ Cable XZJM1 - kabel jack mono - XLR samice, 1 metr| Typ produktu | Kabel XLR na TS |
| Pohlaví konektoru 1 | Samice |
| Vnější průměr | 6 mm |
| Barva | Černá |
| Délka | 1 m |
| Konektor 2 | Jack Mono 6,3 mm |
| Konektor 1 | XLR (3-pin) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cables |
|---|---|
| EAN: | 5907688758948 |
| Typ produktu: | Kabel XLR na TS |
| Pohlaví konektoru 1: | Samice |
| Vnější průměr: | 6 mm |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 1 m |
| Konektor 2: | Jack Mono 6,3 mm |
| Konektor 1: | XLR (3-pin) |
