SSQ Cable XX5 - kabel XLR-XLR, 5 metrů
Kód: NGLSSQKAB0049Detailní popis produktu
SSQ Cable XX5 - kabel XLR-XLR, 5 metrů| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Konektor 1 | XLR (3-pin) |
| Barva | Černá |
| Materiál vnitřního vodiče | OFC Bezkyslíkatá měď |
| Vnější průměr | 6 mm |
| Pohlaví konektoru 2 | Samice |
| Délka | 5 m |
| Konektor 2 | XLR (3-pin) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cables |
|---|---|
| EAN: | 5907688758474 |
| Pohlaví konektoru 1: | Samec |
| Konektor 1: | XLR (3-pin) |
| Barva: | Černá |
| Materiál vnitřního vodiče: | OFC Bezkyslíkatá měď |
| Vnější průměr: | 6 mm |
| Pohlaví konektoru 2: | Samice |
| Délka: | 5 m |
| Konektor 2: | XLR (3-pin) |
