SSQ Cable XX10 - kabel XLR-XLR, 10 metrů
Kód: NGLSSQKAB0044Detailní popis produktu
SSQ Cable XX10 - kabel XLR-XLR, 10 metrů| Délka | 10 m |
| Vnější průměr | 6 mm |
| Pohlaví konektoru 2 | Samice |
| Typ produktu | Kabel XLR na XLR |
| Konektor 2 | XLR (3-pin) |
| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Barva | Černá |
| Materiál vnitřního vodiče | OFC Bezkyslíkatá měď |
| Konektor 1 | XLR (3-pin) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cables |
|---|---|
| EAN: | 5907688758498 |
| Délka: | 10 m |
| Vnější průměr: | 6 mm |
| Pohlaví konektoru 2: | Samice |
| Typ produktu: | Kabel XLR na XLR |
| Konektor 2: | XLR (3-pin) |
| Pohlaví konektoru 1: | Samec |
| Barva: | Černá |
| Materiál vnitřního vodiče: | OFC Bezkyslíkatá měď |
| Konektor 1: | XLR (3-pin) |
