Optoma ZH450 dataprojektor Projektor se standardní projekční vzdáleností 4500 ANSI lumen DLP 1080p (1920x1080) 3D kompatibilita Bílá
Kód: SYSOPAPBI0113Detailní popis produktu
Optoma ZH450 dataprojektor Projektor se standardní projekční vzdáleností 4500 ANSI lumen DLP 1080p (1920x1080) 3D kompatibilita Bílá| Jazyk nabídky OSD | Arabština, Francouzština, Čeština, Holandský, Italština, Polský, Ruský, Tradiční čínština, Dánsky, Rumunský, Vietnamština, Španělština, Portugalština, Švédský, Turečtina, Německý, Norský, Zjednodušená čínština, Angličtina, Japonština |
| Počet OSD jazyků | 26 |
| Interaktivní | Ne |
| Ochrana heslem | Ano |
| Hlučnost | 29 dB |
| Certifikace | IP6X |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Napájecí zdroj | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Spotřeba (ekonomický režim) | 119 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Maximální spotřeba energie | 173 W |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Barva | Bílá |
| Slot pro zámek | Ano |
| Tržní kategorie | Prezentace |
| Typ produktu | Projektor se standardní projekční vzdáleností |
| Hmotnost | 3 kg |
| Hmotnost včetně balení | 4,2 kg |
| Výška | 114 mm |
| Hloubka | 216 mm |
| Šířka | 274 mm |
| Neobsahuje | Rtuť |
| Počet portů USB 2.0 typu A | 1 |
| DVI port | Ne |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Napájecí konektor | Ano |
| Typ konektoru HDMI | Plná velikost |
| Typ sériového rozhraní | RJ-45, RS-232 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 2500 m |
| Návod na použití | Ano |
| AC adaptér | Ano |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Zoom | Ano |
| Poměr zoomu | 1.6:1 |
| Ohnisková vzdálenost | 20.91 - 32.62 mm |
| Poměr vzádálenosti a šířky | 1.4:1 ~ 2.24:1 |
| Typ zoomu | Manuální |
| Kompenzace | 116% |
| Full HD | Ano |
| Formát analogového signálu | NTSC 3.58, SECAM G, PAL B, PAL 4.43, NTSC M, PAL H, SECAM B, PAL G, PAL M, SECAM D, PAL N, SECAM L, PAL I, SECAM K, NTSC 4.43, SECAM 4.25/4.4, SECAM K1, NTSC J |
| 3D kompatibilita | Ano |
| Podporované grafické rozlišení | 800 x 600 (SVGA), 1280 x 1024 (SXGA), 640 x 480 (VGA), 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 1600 x 1200 (UXGA), 1280 x 800 (WXGA), 1024 x 768 (XGA) |
| Zobrazovací formát | 720p, 480i, 1080p, 480p, 576p, 576i, 1080i |
| Rozsah vodorovného snímání | 15 - 140 kHz |
| Počet barev | 1,073 miliard barev |
| Rozsah svislého snímání | 24 - 120 Hz |
| Nativní rozlišení projektoru | 1080p (1920x1080) |
| Vertikální korekce úhlu | -30 - 30° |
| Jednotnost | 75% |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Kontrastní poměr (typický) | 300000:1 |
| Horizontální korekce úhlu | -30 - 30° |
| Jas projektoru | 4500 ANSI lumen |
| Podporované poměry stran | 16:9, 4:3, 16:10 |
| Projekční technologie | DLP |
| Promítací vzdálenost | 1 - 10 m |
| Dynamický kontrast | 2000000:1 |
| Kombatibilní obrazovková velikost | 508 - 8178,8 mm (20 - 322") |
| RMS výkon | 15 W |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Varování | Neumisťujte projektor do míst s vysokou vlhkostí, aby nedošlo k jeho poškození., Buďte opatrní při výměně lampy projektoru, může být velmi horká., Nedívejte se přímo do objektivu projektoru, když je v provozu, abyste předešli poškození očí. |
| Typ baterie | CR2025 |
| Životnost světelného zdroje | 30000 h |
| Typ světelného zdroje | Laser |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Business projectors |
|---|---|
| EAN: | 5055387666825 |
| Jazyk nabídky OSD: | Arabština, Francouzština, Čeština, Holandský, Italština, Polský, Ruský, Tradiční čínština, Dánsky, Rumunský, Vietnamština, Španělština, Portugalština, Švédský, Turečtina, Německý, Norský, Zjednodušená čínština, Angličtina, Japonština |
| Počet OSD jazyků: | 26 |
| Interaktivní: | Ne |
| Ochrana heslem: | Ano |
| Hlučnost: | 29 dB |
| Certifikace: | IP6X |
| Integrovaná čtečka karet: | Ne |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Spotřeba (ekonomický režim): | 119 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Maximální spotřeba energie: | 173 W |
| Typ zámku kabelu: | Kensington |
| Barva: | Bílá |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Tržní kategorie: | Prezentace |
| Typ produktu: | Projektor se standardní projekční vzdáleností |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Hmotnost včetně balení: | 4,2 kg |
| Výška: | 114 mm |
| Hloubka: | 216 mm |
| Šířka: | 274 mm |
| Neobsahuje: | Rtuť |
| Počet portů USB 2.0 typu A: | 1 |
| DVI port: | Ne |
| Počet portů USB 2.0: | 1 |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Výstupy pro sluchátka: | 1 |
| Napájecí konektor: | Ano |
| Typ konektoru HDMI: | Plná velikost |
| Typ sériového rozhraní: | RJ-45, RS-232 |
| Verze HDMI: | 2.0 |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Provozní nadmořská výška: | 0 - 2500 m |
| Návod na použití: | Ano |
| AC adaptér: | Ano |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Zoom: | Ano |
| Poměr zoomu: | 1.6:1 |
| Ohnisková vzdálenost: | 20.91 - 32.62 mm |
| Poměr vzádálenosti a šířky: | 1.4:1 ~ 2.24:1 |
| Typ zoomu: | Manuální |
| Kompenzace: | 116% |
| Full HD: | Ano |
| Formát analogového signálu: | NTSC 3.58, SECAM G, PAL B, PAL 4.43, NTSC M, PAL H, SECAM B, PAL G, PAL M, SECAM D, PAL N, SECAM L, PAL I, SECAM K, NTSC 4.43, SECAM 4.25/4.4, SECAM K1, NTSC J |
| 3D kompatibilita: | Ano |
| Podporované grafické rozlišení: | 800 x 600 (SVGA), 1280 x 1024 (SXGA), 640 x 480 (VGA), 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 1600 x 1200 (UXGA), 1280 x 800 (WXGA), 1024 x 768 (XGA) |
| Zobrazovací formát: | 720p, 480i, 1080p, 480p, 576p, 576i, 1080i |
| Rozsah vodorovného snímání: | 15 - 140 kHz |
| Počet barev: | 1,073 miliard barev |
| Rozsah svislého snímání: | 24 - 120 Hz |
| Nativní rozlišení projektoru: | 1080p (1920x1080) |
| Vertikální korekce úhlu: | -30 - 30° |
| Jednotnost: | 75% |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Kontrastní poměr (typický): | 300000:1 |
| Horizontální korekce úhlu: | -30 - 30° |
| Jas projektoru: | 4500 ANSI lumen |
| Podporované poměry stran: | 16:9, 4:3, 16:10 |
| Projekční technologie: | DLP |
| Promítací vzdálenost: | 1 - 10 m |
| Dynamický kontrast: | 2000000:1 |
| Kombatibilní obrazovková velikost: | 508 - 8178,8 mm (20 - 322") |
| RMS výkon: | 15 W |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Varování: | Neumisťujte projektor do míst s vysokou vlhkostí, aby nedošlo k jeho poškození., Buďte opatrní při výměně lampy projektoru, může být velmi horká., Nedívejte se přímo do objektivu projektoru, když je v provozu, abyste předešli poškození očí. |
| Typ baterie: | CR2025 |
| Životnost světelného zdroje: | 30000 h |
| Typ světelného zdroje: | Laser |
