Kovová past na střely K-14-3 14x14 cm plochá
Kód: STZBRPKUL0001Detailní popis produktu
Kovová past na střely K-14-3 14x14 cm plochá| Tloušťka | 1,25 mm |
| Typ upevnění | Nástěnný držák nebo volitelný podstavec |
| Země výroby | Polsko |
| Rozměry | 140 x 140 mm |
| Barva | Černá |
| Varování | Ujistěte se, že prostor za cílem je bezpečný a neohrožuje okolostojící osoby., Uchovávejte mimo dosah dětí., Používejte pouze na střelnicích nebo na bezpečných a řádně označených místech. |
| Materiál | Kov |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bullet traps |
|---|---|
| EAN: | 5907461607364 |
| Tloušťka: | 1,25 mm |
| Typ upevnění: | Nástěnný držák nebo volitelný podstavec |
| Země výroby: | Polsko |
| Rozměry: | 140 x 140 mm |
| Barva: | Černá |
| Varování: | Ujistěte se, že prostor za cílem je bezpečný a neohrožuje okolostojící osoby., Uchovávejte mimo dosah dětí., Používejte pouze na střelnicích nebo na bezpečných a řádně označených místech. |
| Materiál: | Kov |
