Blackview MP20 16GB SSD 512 GB Win 11 Pro - Mini PC, Černý
Kód: KOMBLKKBA0036Detailní popis produktu
Blackview MP20 16GB SSD 512 GB Win 11 Pro - Mini PC, Černý| Takt procesoru | 2,1 GHz |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 3 3300U |
| Počet vláken procesoru | 4 |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Takt procesoru při přetaktování | 3,5 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 100, 10, 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ano |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Wi-Fi | Ano |
| Typ skříně | Mini PC |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 265 g |
| Hloubka | 100 mm |
| Výška | 35,2 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Napájecí konektor | Ano |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Počet portů USB | 4 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Typ vnitřní paměti | DDR4 |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon Vega 6 |
| Typ produktu | Mini PC |
| Varování | Nevystavujte čerpadlo extrémním teplotám a vlhkosti., Neotevírejte kryt, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Nelikvidujte s běžným domovním odpadem; výrobek vyžaduje zvláštní likvidaci. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Barebone computers |
|---|---|
| EAN: | 6931548326816 |
| Takt procesoru: | 2,1 GHz |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 3 3300U |
| Počet vláken procesoru: | 4 |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Takt procesoru při přetaktování: | 3,5 GHz |
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 100, 10, 1000 Mbit/s |
| Bluetooth: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 4.2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Typ skříně: | Mini PC |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 265 g |
| Hloubka: | 100 mm |
| Výška: | 35,2 mm |
| Šířka: | 100 mm |
| Poskytovaný operační systém: | Windows 11 Pro |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Napájecí konektor: | Ano |
| Výstupy pro sluchátka: | 1 |
| Počet portů USB: | 4 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Typ vnitřní paměti: | DDR4 |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě: | AMD Radeon Vega 6 |
| Typ produktu: | Mini PC |
| Varování: | Nevystavujte čerpadlo extrémním teplotám a vlhkosti., Neotevírejte kryt, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Nelikvidujte s běžným domovním odpadem; výrobek vyžaduje zvláštní likvidaci. |
