HP Brašna na notebook Everyday 14″
Kód: MOBHP-TOR0263Detailní popis produktu
HP Brašna na notebook Everyday 14″| HP segment | Firemní |
| Typ krytu | Aktovka |
| Kompatibilita značky | Univerzální |
| Odnímatelný ramenní popruh | Ano |
| Materiál | Polyester |
| Pásek přes rameno | Ano |
| Ochranné funkce | Odolné vůči vodě |
| Hlavní barva produktu | Šedá |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Maximální velikost obrazovky | 35,8 cm (14.1") |
| Šířka balení | 360 mm |
| Šířka | 360 mm |
| Hmotnost | 440 g |
| Hlasitost | 9 l |
| Výška | 260 mm |
| Hloubka balení | 55 mm |
| Hmotnost včetně balení | 469 g |
| Výška balení | 260 mm |
| Hloubka | 55 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| EAN: | 198122602087 |
| HP segment: | Firemní |
| Typ krytu: | Aktovka |
| Kompatibilita značky: | Univerzální |
| Odnímatelný ramenní popruh: | Ano |
| Materiál: | Polyester |
| Pásek přes rameno: | Ano |
| Ochranné funkce: | Odolné vůči vodě |
| Hlavní barva produktu: | Šedá |
| Povrchové zbarvení: | Jednobarevný |
| Maximální velikost obrazovky: | 35,8 cm (14.1") |
| Šířka balení: | 360 mm |
| Šířka: | 360 mm |
| Hmotnost: | 440 g |
| Hlasitost: | 9 l |
| Výška: | 260 mm |
| Hloubka balení: | 55 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 469 g |
| Výška balení: | 260 mm |
| Hloubka: | 55 mm |
