BERGHAUS Remote Hike 23 l Turistický batoh Černá
Kód: SURBRHTPO0003Detailní popis produktu
BERGHAUS Remote Hike 23 l Turistický batoh Černá| Typ produktu | Batoh |
| Barva | Černá |
| Typ pohlaví | Unisex |
| Materiál | Nylon |
| Nastavitelný bederní pás | Ano |
| Ventilace zad | Ano |
| Šířka | 310 mm |
| Hlasitost | 23 l |
| Hloubka | 220 mm |
| Výška | 540 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 5063374068675 |
| Typ produktu: | Batoh |
| Barva: | Černá |
| Typ pohlaví: | Unisex |
| Materiál: | Nylon |
| Nastavitelný bederní pás: | Ano |
| Ventilace zad: | Ano |
| Šířka: | 310 mm |
| Hlasitost: | 23 l |
| Hloubka: | 220 mm |
| Výška: | 540 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
