AKU úhlová bruska 125 mm, 1100 W
Kód: NELSTLSKA0002Detailní popis produktu
AKU úhlová bruska 125 mm, 1100 W| Barva | Žlutá, Černá |
| Napájecí zdroj | AC |
| Příkon | 1100 W |
| Hmotnost | 2,3 kg |
| Vlákno pro vřeteno | M14 |
| Volnoběžná rychlost (max) | 11000 ot/min |
| Počet rychlostí | 6 |
| Průměr brusného kotouče | -, 125 |
| Řízení otáček motoru | Ano |
| Varování | Před výměnou disku nebo prováděním údržby vždy odpojte zástrčku ze zásuvky., Při práci používejte ochranu sluchu, očí a dýchacích cest., Nepoužívejte v blízkosti hořlavých materiálů. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Angle grinders |
|---|---|
| EAN: | 5035048748855 |
| Barva: | Žlutá, Černá |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Příkon: | 1100 W |
| Hmotnost: | 2,3 kg |
| Vlákno pro vřeteno: | M14 |
| Volnoběžná rychlost (max): | 11000 ot/min |
| Počet rychlostí: | 6 |
| Průměr brusného kotouče: | -, 125 |
| Řízení otáček motoru: | Ano |
| Varování: | Před výměnou disku nebo prováděním údržby vždy odpojte zástrčku ze zásuvky., Při práci používejte ochranu sluchu, očí a dýchacích cest., Nepoužívejte v blízkosti hořlavých materiálů. |
