AMD Ryzen 9 7950X procesor 4,5 GHz 64 MB L3
Kód: PROAMDRYZ0278Detailní popis produktu
AMD Ryzen 9 7950X procesor 4,5 GHz 64 MB L3| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Krabice | Ne |
| Počet vláken procesoru | 32 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 64 MB |
| Základní frekvence procesoru | 4,5 GHz |
| Litografie procesoru | 5 nm |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 9 |
| Počet jader procesoru | 16 |
| Model procesoru | 7950X |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Thermal Design Power (TDP) | 170 W |
| Včetně chladiče | Ne |
| Takt procesoru při přetaktování | 5,7 GHz |
| Patice procesoru | Zásuvka AM5 |
| Oblast trhu | Desktop |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11/10 x64, RHEL, Ubuntu |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Typ paměti cache procesoru: | L3 |
| Krabice: | Ne |
| Počet vláken procesoru: | 32 |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 64 MB |
| Základní frekvence procesoru: | 4,5 GHz |
| Litografie procesoru: | 5 nm |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 9 |
| Počet jader procesoru: | 16 |
| Model procesoru: | 7950X |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Thermal Design Power (TDP): | 170 W |
| Včetně chladiče: | Ne |
| Takt procesoru při přetaktování: | 5,7 GHz |
| Patice procesoru: | Zásuvka AM5 |
| Oblast trhu: | Desktop |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11/10 x64, RHEL, Ubuntu |
| Podpora paměťových kanálů: | 2 kanály |
| Model grafického adaptéru na kartě: | AMD Radeon Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | Není dostupný |
