AMD Ryzen 5 PRO 3600 procesor 3,6 GHz 32 MB L3 Krabice
Kód: PROAMDRYZ0226Detailní popis produktu
AMD Ryzen 5 PRO 3600 procesor 3,6 GHz 32 MB L3 Krabice| Komponent pro | PC |
| Litografie procesoru | 7 nm |
| Počet vláken procesoru | 12 |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 5 |
| Patice procesoru | Socket AM4 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 32 MB |
| Model procesoru | 3600 |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Základní frekvence procesoru | 3,6 GHz |
| Včetně chladiče | Ne |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Oblast trhu | Desktop |
| Konfigurace PCI Express | 1x16 |
| Kód harmonizovaného systému | 85423119 |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 3200 MHz |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Varování | Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Používejte vhodné vybavení pro montáž procesoru, abyste zabránili mechanickému poškození., Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Komponent pro: | PC |
| Litografie procesoru: | 7 nm |
| Počet vláken procesoru: | 12 |
| Počet jader procesoru: | 6 |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 5 |
| Patice procesoru: | Socket AM4 |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 32 MB |
| Model procesoru: | 3600 |
| Provozní režimy procesoru: | 64bitový |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Základní frekvence procesoru: | 3,6 GHz |
| Včetně chladiče: | Ne |
| Typ paměti cache procesoru: | L3 |
| Oblast trhu: | Desktop |
| Konfigurace PCI Express: | 1x16 |
| Kód harmonizovaného systému: | 85423119 |
| Podpora paměťových kanálů: | 2 kanály |
| Typy paměti podporované procesorem: | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti podporované procesorem: | 3200 MHz |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě: | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ne |
| Varování: | Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Používejte vhodné vybavení pro montáž procesoru, abyste zabránili mechanickému poškození., Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
