AMD Ryzen 5 9600X procesor 3,9 GHz 38 MB L2 & L3 Krabice
Kód: PROAMDRYZ0296Detailní popis produktu
AMD Ryzen 5 9600X procesor 3,9 GHz 38 MB L2 & L3 Krabice| Generace procesoru | AMD Ryzen 9000 Series |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Včetně chladiče | Ne |
| Základní frekvence procesoru | 3,9 GHz |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Počet vláken procesoru | 12 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 38 MB |
| Model procesoru | 9600X |
| Takt procesoru při přetaktování | 5,4 GHz |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Patice procesoru | Zásuvka AM5 |
| Typ paměti cache procesoru | L2 & L3 |
| Litografie procesoru | 4 nm |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 5 |
| Verze PCI Express slotů | 5.0 |
| Maximální počet linek PCI Express | 28 |
| Podpora instrukčních sad | AES, SSE4.2, AVX-512, SSE2, AVX 2.0, SSE3, SSSE3, SSE4.1, AVX, SSE |
| Non-ECC | Ano |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| ECC | Ano |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem | 192 GB |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR5-SDRAM |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 5600, 3600 |
| Základní grafická frekvence | 2200 MHz |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon |
| Varování | Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Používejte vhodné vybavení pro montáž procesoru, abyste zabránili mechanickému poškození., Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
| USB verze | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Počet portů USB | 5 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| EAN: | 730143315609 |
| Generace procesoru: | AMD Ryzen 9000 Series |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Včetně chladiče: | Ne |
| Základní frekvence procesoru: | 3,9 GHz |
| Provozní režimy procesoru: | 64bitový |
| Počet vláken procesoru: | 12 |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 38 MB |
| Model procesoru: | 9600X |
| Takt procesoru při přetaktování: | 5,4 GHz |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Počet jader procesoru: | 6 |
| Patice procesoru: | Zásuvka AM5 |
| Typ paměti cache procesoru: | L2 & L3 |
| Litografie procesoru: | 4 nm |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 5 |
| Verze PCI Express slotů: | 5.0 |
| Maximální počet linek PCI Express: | 28 |
| Podpora instrukčních sad: | AES, SSE4.2, AVX-512, SSE2, AVX 2.0, SSE3, SSSE3, SSE4.1, AVX, SSE |
| Non-ECC: | Ano |
| Podpora paměťových kanálů: | 2 kanály |
| ECC: | Ano |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem: | 192 GB |
| Typy paměti podporované procesorem: | DDR5-SDRAM |
| Frekvence paměti podporované procesorem: | 5600, 3600 |
| Základní grafická frekvence: | 2200 MHz |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | Není dostupný |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě: | AMD Radeon |
| Varování: | Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Používejte vhodné vybavení pro montáž procesoru, abyste zabránili mechanickému poškození., Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
| USB verze: | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Počet portů USB: | 5 |
