AMD Ryzen 5 5600XT procesor 3,7 GHz 32 MB L3 Krabice
Kód: PROAMDRYZ0325Detailní popis produktu
AMD Ryzen 5 5600XT procesor 3,7 GHz 32 MB L3 Krabice| Základní frekvence procesoru | 3,7 GHz |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,7 GHz |
| Včetně chladiče | Ano |
| Generace procesoru | AMD Ryzen 5000 Series |
| Patice procesoru | Socket AM4 |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Model procesoru | 5600XT |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 5 |
| Litografie procesoru | 7 nm |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 32 MB |
| Počet vláken procesoru | 12 |
| Maximální počet linek PCI Express | 24 |
| Verze PCI Express slotů | 4.0 |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 3200 MHz |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem | 128 GB |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Model grafického adaptéru na kartě | Není dostupný |
| Varování | Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Používejte vhodné vybavení pro montáž procesoru, abyste zabránili mechanickému poškození., Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| EAN: | 730143316613 |
| Základní frekvence procesoru: | 3,7 GHz |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Takt procesoru při přetaktování: | 4,7 GHz |
| Včetně chladiče: | Ano |
| Generace procesoru: | AMD Ryzen 5000 Series |
| Patice procesoru: | Socket AM4 |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Model procesoru: | 5600XT |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 5 |
| Litografie procesoru: | 7 nm |
| Provozní režimy procesoru: | 64bitový |
| Počet jader procesoru: | 6 |
| Typ paměti cache procesoru: | L3 |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 32 MB |
| Počet vláken procesoru: | 12 |
| Maximální počet linek PCI Express: | 24 |
| Verze PCI Express slotů: | 4.0 |
| Podpora paměťových kanálů: | 2 kanály |
| Typy paměti podporované procesorem: | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti podporované procesorem: | 3200 MHz |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem: | 128 GB |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ne |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ne |
| Model grafického adaptéru na kartě: | Není dostupný |
| Varování: | Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Používejte vhodné vybavení pro montáž procesoru, abyste zabránili mechanickému poškození., Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
