Lenovo IdeaCentre AIO 27ARR9 AMD Ryzen™ 7 7735HS 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px All-in-One PC (vše v jednom) 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Šedá
Kód: KOMLEVALL1083Detailní popis produktu
Lenovo IdeaCentre AIO 27ARR9 AMD Ryzen™ 7 7735HS 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px All-in-One PC (vše v jednom) 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Šedá| Model procesoru | 7735HS |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 7 |
| Takt procesoru | 3,2 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,75 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 100, 1000 Mbit/s |
| Typ antény | 2x2 |
| WWAN | Není nainstalováno |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ano |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| NVMe | Ano |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Formát SSD | M.2 |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Výkon adaptéru | 135 W |
| Název barvy | Cloud Grey |
| Barva | Šedá |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| RMS výkon | 6 W |
| Zvukový čip | Realtek ALC233-CG |
| Hloubka (s podstavcem) | 192 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 7,1 kg |
| Výška (s podstavcem) | 473,2 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 611,7 mm |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Home |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Typ paměťových slotů | SO-DIMM |
| Rozvržení paměti | 2 x 8 GB |
| Maximální vnitřní paměť | 16 GB |
| Paměťové sloty | 2 |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Formát paměti | DIMM/SO-DIMM |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Frekvence paměti | 4800 MHz |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | AMD Radeon |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon 680M |
| Výrobce integrovaného GPU | AMD |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Čipset základní desky | AMD SoC |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Typ produktu | All-in-One PC (vše v jednom) |
| Barevný gamut | 99% |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Barevný prostor | sRGB |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Typ panelu | IPS |
| Jas displeje | 300 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Integrovaný fotoaparát | Ano |
| Celkový počet megapixelů | 5 MP |
| Včetně klávesnice | Ano |
| Obsahuje myš | Ano |
| Jazyk klávesnice | US Mezinárodní |
| Konektivita myši | Bezdrátový |
| Konektivita klávesnice | Bezdrátový |
| Varování | Zařízení není určeno k používání dětmi bez dozoru dospělé osoby., Neotevírejte kryt zařízení, riziko úrazu elektrickým proudem., Nepoužívejte ve vlhkých prostorách. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | All-in-one computers |
|---|---|
| EAN: | 198154117429 |
| Model procesoru: | 7735HS |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 7 |
| Takt procesoru: | 3,2 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování: | 4,75 GHz |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 100, 1000 Mbit/s |
| Typ antény: | 2x2 |
| WWAN: | Není nainstalováno |
| Mobilní síťové připojení: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verze Bluetooth: | 5.2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Ano |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| NVMe: | Ano |
| Rozhraní pro disky SSD: | PCI Express 4.0 |
| Formát SSD: | M.2 |
| Celková kapacita úložiště: | 512 GB |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Ukládací médium: | SSD |
| Počet instalovaných SSD: | 1 |
| Integrovaná čtečka karet: | Ne |
| Výkon adaptéru: | 135 W |
| Název barvy: | Cloud Grey |
| Barva: | Šedá |
| Počet mikrofonů: | 2 |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Zabudovaný mikrofon: | Ano |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| RMS výkon: | 6 W |
| Zvukový čip: | Realtek ALC233-CG |
| Hloubka (s podstavcem): | 192 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 7,1 kg |
| Výška (s podstavcem): | 473,2 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 611,7 mm |
| Poskytovaný operační systém: | Windows 11 Home |
| Architektura operačního systému: | 64bitový |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A: | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C: | 1 |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu: | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet portů USB 2.0: | 2 |
| Typ paměťových slotů: | SO-DIMM |
| Rozvržení paměti: | 2 x 8 GB |
| Maximální vnitřní paměť: | 16 GB |
| Paměťové sloty: | 2 |
| Vnitřní paměť: | 16 GB |
| Formát paměti: | DIMM/SO-DIMM |
| Typ vnitřní paměti: | DDR5-SDRAM |
| Frekvence paměti: | 4800 MHz |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ne |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru: | AMD Radeon |
| Model grafického adaptéru na kartě: | AMD Radeon 680M |
| Výrobce integrovaného GPU: | AMD |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | Není dostupný |
| Verze Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Čipset základní desky: | AMD SoC |
| Trusted Platform Module (TPM): | Ano |
| Typ produktu: | All-in-One PC (vše v jednom) |
| Barevný gamut: | 99% |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Antireflexní obrazovka: | Ano |
| Barevný prostor: | sRGB |
| Typ HD rozlišení: | Full HD |
| Typ panelu: | IPS |
| Jas displeje: | 300 cd/m² |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje: | 68,6 cm (27") |
| Integrovaný fotoaparát: | Ano |
| Celkový počet megapixelů: | 5 MP |
| Včetně klávesnice: | Ano |
| Obsahuje myš: | Ano |
| Jazyk klávesnice: | US Mezinárodní |
| Konektivita myši: | Bezdrátový |
| Konektivita klávesnice: | Bezdrátový |
| Varování: | Zařízení není určeno k používání dětmi bez dozoru dospělé osoby., Neotevírejte kryt zařízení, riziko úrazu elektrickým proudem., Nepoužívejte ve vlhkých prostorách. |
