PURINA Feline Veterinary Diets NF Renal Function Box - mokré krmivo pro kočky - 10x85g
Kód: DLKPUIKAM0003Detailní popis produktu
PURINA Feline Veterinary Diets NF Renal Function Box - mokré krmivo pro kočky - 10x85g| Kategorie | Pro kočky |
| Bez konzervačních látek | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Typ balení | Sáček |
| Účinky na zdraví | Zdravé ledviny |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Další funkce | Selhání ledvin |
| Hlavní příchuť | Losos |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo, Veterinární krmivo |
| Typ mazlíčka | Kočka |
| Hmotnost | 10x85 g |
| Specifické potřeby zvířete | Nedostatečná funkce ledvin, Ochrana ledvin |
| Příchuť krmiva | Losos |
| Bezlepkový | Ne |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez cukru | Ne |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Řada | PURINA Pro Plan Veterinary Diets |
| Varování | Skladujte na chladném a suchém místě., Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Bílkoviny | 7,2% |
| Hrubá vláknina | 0,4% |
| Hrubý popel | 1,7% |
| Obsažená vlhkost | 77,1 % |
| Obsah tuku | 9,4% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 7613287873699 |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Bez konzervačních látek: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Typ balení: | Sáček |
| Účinky na zdraví: | Zdravé ledviny |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Další funkce: | Selhání ledvin |
| Hlavní příchuť: | Losos |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo, Veterinární krmivo |
| Typ mazlíčka: | Kočka |
| Hmotnost: | 10x85 g |
| Specifické potřeby zvířete: | Nedostatečná funkce ledvin, Ochrana ledvin |
| Příchuť krmiva: | Losos |
| Bezlepkový: | Ne |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez cukru: | Ne |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Řada: | PURINA Pro Plan Veterinary Diets |
| Varování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Bílkoviny: | 7,2% |
| Hrubá vláknina: | 0,4% |
| Hrubý popel: | 1,7% |
| Obsažená vlhkost: | 77,1 % |
| Obsah tuku: | 9,4% |
