JOHN DOG 99 Menu Turkey - mokré krmivo pro kočky - 400g
Kód: DLKJDOKAM0014Detailní popis produktu
JOHN DOG 99 Menu Turkey - mokré krmivo pro kočky - 400g| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Specifické potřeby zvířete | Silné a zdravé kosti, Celkové zdraví, Pro eliminační diety, Alergický, Kůže a srst, Nesnášenlivost obilovin, Potravinová alergie, Snížení potravinové intolerance, Ochrana svalové hmoty, Správné trávení |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost | 400 g |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Typ balení | Plechovka |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Hlavní příchuť | Krocan |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategorie | Pro kočky |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Budování svalů, Podpora trávení, Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Alergie |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Řada | JOHN DOG 99 Menu |
| Varování | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku. |
| Bílkoviny | 7,5% |
| Hrubý popel | 2,2% |
| Hrubá vláknina | 0,8% |
| Obsažená vlhkost | 84% |
| Obsah tuku | 5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5903769013777 |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Specifické potřeby zvířete: | Silné a zdravé kosti, Celkové zdraví, Pro eliminační diety, Alergický, Kůže a srst, Nesnášenlivost obilovin, Potravinová alergie, Snížení potravinové intolerance, Ochrana svalové hmoty, Správné trávení |
| Bez sóji: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost: | 400 g |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Typ balení: | Plechovka |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Hlavní příchuť: | Krocan |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Budování svalů, Podpora trávení, Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Alergie |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Řada: | JOHN DOG 99 Menu |
| Varování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku. |
| Bílkoviny: | 7,5% |
| Hrubý popel: | 2,2% |
| Hrubá vláknina: | 0,8% |
| Obsažená vlhkost: | 84% |
| Obsah tuku: | 5% |
