INABA Ciao Bisque Creamy soup with chicken, beef and fish Box - pamlsek pro kočky - 10x40g
Kód: DLKIBNKAM0010Detailní popis produktu
INABA Ciao Bisque Creamy soup with chicken, beef and fish Box - pamlsek pro kočky - 10x40g| Řada | INABA Ciao Bisque |
| Hmotnost | 10 x 40 g |
| Typ balení | Sáček |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Bezlepkový | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji | Ano |
| Typ ošetření | Masitý, Ryby |
| Další funkce | Přecitlivělost na potraviny, Úzkostlivý, Alergie, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Bez lepku |
| Bez cukru | Ano |
| Veterinární klasifikace | Pochoutka |
| Specifické potřeby zvířete | Celkové zdraví, Nesnášenlivost obilovin, Alergický, Odvodnění |
| Kategorie | Pro kočky |
| Hlavní příchuť | Směs chutí |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Výrobek je určen pouze ke krmení zvířat., Po použití vždy uzavřete obal, abyste zachovali čerstvost. |
| Obsažená vlhkost | 86% |
| Hrubý popel | 1,4% |
| Obsah tuku | 1% |
| Hrubá vláknina | 0,2% |
| Bílkoviny | 8% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 4262365731999 |
| Řada: | INABA Ciao Bisque |
| Hmotnost: | 10 x 40 g |
| Typ balení: | Sáček |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Bezlepkový: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji: | Ano |
| Typ ošetření: | Masitý, Ryby |
| Další funkce: | Přecitlivělost na potraviny, Úzkostlivý, Alergie, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Bez lepku |
| Bez cukru: | Ano |
| Veterinární klasifikace: | Pochoutka |
| Specifické potřeby zvířete: | Celkové zdraví, Nesnášenlivost obilovin, Alergický, Odvodnění |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Hlavní příchuť: | Směs chutí |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Výrobek je určen pouze ke krmení zvířat., Po použití vždy uzavřete obal, abyste zachovali čerstvost. |
| Obsažená vlhkost: | 86% |
| Hrubý popel: | 1,4% |
| Obsah tuku: | 1% |
| Hrubá vláknina: | 0,2% |
| Bílkoviny: | 8% |
