HILL'S Prescription Diet Feline i/d Digestive care - mokré krmivo pro kočky - 156g
Kód: DLSHLSZWI0026Detailní popis produktu
HILL'S Prescription Diet Feline i/d Digestive care - mokré krmivo pro kočky - 156g| Typ balení | Plechovka |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bezlepkový | Ne |
| Specifické potřeby zvířete | Střevní malabsorpce, Vnější pankreatická insuficience, Správné trávení |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost | 156 g |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Další funkce | Podpora trávení, Slinivka břišní |
| Kategorie | Pro kočky |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Řada | Hill's Prescription Diet |
| Varování | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Obsah tuku | 6% |
| Bílkoviny | 9,3% |
| Hrubá vláknina | 0,4% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 052742039978 |
| Typ balení: | Plechovka |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bezlepkový: | Ne |
| Specifické potřeby zvířete: | Střevní malabsorpce, Vnější pankreatická insuficience, Správné trávení |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost: | 156 g |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Další funkce: | Podpora trávení, Slinivka břišní |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Řada: | Hill's Prescription Diet |
| Varování: | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Obsah tuku: | 6% |
| Bílkoviny: | 9,3% |
| Hrubá vláknina: | 0,4% |
