BALTICA Smaki regionów Mono Lamb - mokré krmivo pro kočky - 185g
Kód: DLKBA5KAM0009Detailní popis produktu
BALTICA Smaki regionów Mono Lamb - mokré krmivo pro kočky - 185g| Typ balení | Plechovka |
| Specifické potřeby zvířete | Sterilizované, Alergický, Ochrana svalové hmoty, Citlivý žaludek, Po kastraci |
| Hmotnost | 185 g |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Řada | BALTICA Smaki regionów |
| Kategorie | Pro kočky |
| Další funkce | Budování svalů, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Podpora trávení, Bez lepku, Alergie, Monobílkoviny, Sterilizace |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Hlavní příchuť | Jehněčí |
| Varování | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Obsažená vlhkost | 78% |
| Hrubý popel | 2,5% |
| Bílkoviny | 13% |
| Hrubá vláknina | 0,8% |
| Obsah tuku | 4,6% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5905996520585 |
| Typ balení: | Plechovka |
| Specifické potřeby zvířete: | Sterilizované, Alergický, Ochrana svalové hmoty, Citlivý žaludek, Po kastraci |
| Hmotnost: | 185 g |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Řada: | BALTICA Smaki regionów |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Další funkce: | Budování svalů, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Podpora trávení, Bez lepku, Alergie, Monobílkoviny, Sterilizace |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Hlavní příchuť: | Jehněčí |
| Varování: | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Obsažená vlhkost: | 78% |
| Hrubý popel: | 2,5% |
| Bílkoviny: | 13% |
| Hrubá vláknina: | 0,8% |
| Obsah tuku: | 4,6% |
