Příprava pračky a myčky ELECTROLUX M3GCS201
Kód: CHMELCKDP0005Detailní popis produktu
Příprava pračky a myčky ELECTROLUX M3GCS201| Výška | 50 mm |
| Šířka | 110 mm |
| Hmotnost | 1 kg |
| Účel | Domácí spotřebiče |
| Nejlepší použití | Myčka nádobí, Pračka |
| Typ produktu | Sůl do myčky |
| Výstražné piktogramy | GHS05: Žíravina, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS07: Škodlivý |
| Varování | Látky nebezpečné pro životní prostředí – nevhazujte do běžného odpadu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Washing capsules |
|---|---|
| EAN: | 7333394077161 |
| Výška: | 50 mm |
| Šířka: | 110 mm |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Účel: | Domácí spotřebiče |
| Nejlepší použití: | Myčka nádobí, Pračka |
| Typ produktu: | Sůl do myčky |
| Výstražné piktogramy: | GHS05: Žíravina, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS07: Škodlivý |
| Varování: | Látky nebezpečné pro životní prostředí – nevhazujte do běžného odpadu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
