Cama VIGO SLANT 8 CZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0016Detailní popis produktu
Cama VIGO SLANT 8 CZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Model | Kombinace úložišť |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku | Černá |
| Materiál polic | Sklo |
| Dodatečné informace | Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Sklo VIGO '180': 180/40/30, přední strana z vysoce lesklého skla, čtyři skleněné police uvnitř., TV skříň VIGO SLANT '90': rozměry 30/90/40, jedna klapka otevřená dolů, jedna komora uvnitř, závěsná skříňka., Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Díky šikmému čelu se hloubka skříně VIGO SLANT 90 pohybuje od 32 do 40 cm, Nábytek pro vlastní montáž |
| Barva dveří | Černá |
| Kolekce | VIGO |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Počet dvířek | 6 dveře/dveří |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Tloušťka nábytkové desky | 16 mm |
| Počet roštů | 8 police/polic |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Hloubka | 400 mm |
| Šířka | 2600 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Obsah soupravy | Sklenice VIGO '180' x 2, Skříňka VIGO SLANT 90 x 4 |
| Počet balení | 6 |
| Hmotnost druhého balení | 32 kg |
| Hmotnost prvního balení | 32 kg |
| Rozměry druhého balení | 185,5 x 44.5 x 9 cm |
| Rozměry prvního balení | 185,5 x 44,5 x 9 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Model: | Kombinace úložišť |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku: | Černá |
| Materiál polic: | Sklo |
| Dodatečné informace: | Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Sklo VIGO '180': 180/40/30, přední strana z vysoce lesklého skla, čtyři skleněné police uvnitř., TV skříň VIGO SLANT '90': rozměry 30/90/40, jedna klapka otevřená dolů, jedna komora uvnitř, závěsná skříňka., Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Díky šikmému čelu se hloubka skříně VIGO SLANT 90 pohybuje od 32 do 40 cm, Nábytek pro vlastní montáž |
| Barva dveří: | Černá |
| Kolekce: | VIGO |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Zrcadlo: | Ne |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Počet dvířek: | 6 dveře/dveří |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Tloušťka nábytkové desky: | 16 mm |
| Počet roštů: | 8 police/polic |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Hloubka: | 400 mm |
| Šířka: | 2600 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Obsah soupravy: | Sklenice VIGO '180' x 2, Skříňka VIGO SLANT 90 x 4 |
| Počet balení: | 6 |
| Hmotnost druhého balení: | 32 kg |
| Hmotnost prvního balení: | 32 kg |
| Rozměry druhého balení: | 185,5 x 44.5 x 9 cm |
| Rozměry prvního balení: | 185,5 x 44,5 x 9 cm |
