Cama VIGO SLANT 7 BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0013Detailní popis produktu
Cama VIGO SLANT 7 BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Model | Kombinace úložišť |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Kolekce | VIGO |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Vestavěné světlo | Ne |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku | Bílá |
| Tloušťka nábytkové desky | 16 mm |
| Materiál polic | Dřevotřískové desky |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Zrcadlo | Ne |
| Dodatečné informace | Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., TV skříň VIGO SLANT '90': rozměry 30/90/40, jedna klapka otevřená dolů, jedna komora uvnitř, závěsná skříňka., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Díky šikmému čelu se hloubka skříně VIGO SLANT 90 pohybuje od 32 do 40 cm |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Barva dveří | Bílá |
| Počet roštů | 8 police/polic |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Počet dvířek | 6 dveře/dveří |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Výška | 1800 mm |
| Šířka | 2300 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Obsah soupravy | VIGO '180' full x 2, Skříňka VIGO SLANT 90 x 4 |
| Hmotnost druhého balení | 31 kg |
| Hmotnost prvního balení | 31 kg |
| Rozměry prvního balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Počet balení | 6 |
| Rozměry druhého balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Kolekce: | VIGO |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Vestavěné světlo: | Ne |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Tloušťka nábytkové desky: | 16 mm |
| Materiál polic: | Dřevotřískové desky |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Zrcadlo: | Ne |
| Dodatečné informace: | Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., TV skříň VIGO SLANT '90': rozměry 30/90/40, jedna klapka otevřená dolů, jedna komora uvnitř, závěsná skříňka., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Díky šikmému čelu se hloubka skříně VIGO SLANT 90 pohybuje od 32 do 40 cm |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Barva dveří: | Bílá |
| Počet roštů: | 8 police/polic |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Počet dvířek: | 6 dveře/dveří |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Výška: | 1800 mm |
| Šířka: | 2300 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Obsah soupravy: | VIGO '180' full x 2, Skříňka VIGO SLANT 90 x 4 |
| Hmotnost druhého balení: | 31 kg |
| Hmotnost prvního balení: | 31 kg |
| Rozměry prvního balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Počet balení: | 6 |
| Rozměry druhého balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
