Cama VIGO SLANT 6 BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0011Detailní popis produktu
Cama VIGO SLANT 6 BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Model | Kombinace úložišť |
| Dodatečné informace | Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Zavěšená skříň, Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Sklo VIGO '180': 180/40/30, přední strana z vysoce lesklého skla, čtyři skleněné police uvnitř., TV skříň VIGO SLANT '90': rozměry 30/90/40, jedna klapka otevřená dolů, jedna komora uvnitř, závěsná skříňka., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Díky šikmému čelu se hloubka skříně VIGO SLANT 90 pohybuje od 32 do 40 cm, Nábytek pro vlastní montáž |
| Kolekce | VIGO |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Počet dvířek | 4 dveře/dveří |
| Zrcadlo | Ne |
| Materiál polic | Dřevotřískové desky |
| Počet roštů | 8 police/polic |
| Barva rámečku | Bílá |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Šířka | 2600 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Obsah soupravy | TV-Skříňka VIGO SLANT 90 x2, Sklenice VIGO '180' x 2 |
| Rozměry druhého balení | 185,5 x 44.5 x 9 cm |
| Hmotnost prvního balení | 32 kg |
| Hmotnost druhého balení | 32 kg |
| Rozměry prvního balení | 185,5 x 44,5 x 9 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Dodatečné informace: | Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Zavěšená skříň, Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Sklo VIGO '180': 180/40/30, přední strana z vysoce lesklého skla, čtyři skleněné police uvnitř., TV skříň VIGO SLANT '90': rozměry 30/90/40, jedna klapka otevřená dolů, jedna komora uvnitř, závěsná skříňka., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Díky šikmému čelu se hloubka skříně VIGO SLANT 90 pohybuje od 32 do 40 cm, Nábytek pro vlastní montáž |
| Kolekce: | VIGO |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Počet dvířek: | 4 dveře/dveří |
| Zrcadlo: | Ne |
| Materiál polic: | Dřevotřískové desky |
| Počet roštů: | 8 police/polic |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Šířka: | 2600 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Obsah soupravy: | TV-Skříňka VIGO SLANT 90 x2, Sklenice VIGO '180' x 2 |
| Rozměry druhého balení: | 185,5 x 44.5 x 9 cm |
| Hmotnost prvního balení: | 32 kg |
| Hmotnost druhého balení: | 32 kg |
| Rozměry prvního balení: | 185,5 x 44,5 x 9 cm |
