Cama VIGO SLANT 4 BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0007Detailní popis produktu
Cama VIGO SLANT 4 BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Barva rámečku | Bílá |
| Počet dvířek | 7 dveře/dveří |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Zrcadlo | Ne |
| Model | Kombinace úložišť |
| Vestavěné světlo | Ne |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Barva dveří | Bílá |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Kolekce | VIGO |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Dodatečné informace | VIGO '140': 30/140/40, zavěšené, dvě klapky otevřené dolů, dvě komory uvnitř., Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., TV skříň VIGO SLANT '90': rozměry 30/90/40, jedna klapka otevřená dolů, jedna komora uvnitř, závěsná skříňka., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Díky šikmému čelu se hloubka skříně VIGO SLANT 90 pohybuje od 32 do 40 cm |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Tloušťka nábytkové desky | 16 mm |
| Šířka | 2800 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Obsah soupravy | TV-Skříňka VIGO '140' x 2, Skříňka VIGO SLANT 90 x3 |
| Počet balení | 5 |
| Hmotnost druhého balení | 23 kg |
| Rozměry druhého balení | 146 x 43 x 8 cm |
| Rozměry prvního balení | 146 x 43 x 8 cm |
| Hmotnost prvního balení | 23 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Barva rámečku: | Bílá |
| Počet dvířek: | 7 dveře/dveří |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Zrcadlo: | Ne |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Vestavěné světlo: | Ne |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Barva dveří: | Bílá |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Kolekce: | VIGO |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Dodatečné informace: | VIGO '140': 30/140/40, zavěšené, dvě klapky otevřené dolů, dvě komory uvnitř., Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., TV skříň VIGO SLANT '90': rozměry 30/90/40, jedna klapka otevřená dolů, jedna komora uvnitř, závěsná skříňka., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Díky šikmému čelu se hloubka skříně VIGO SLANT 90 pohybuje od 32 do 40 cm |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Tloušťka nábytkové desky: | 16 mm |
| Šířka: | 2800 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Obsah soupravy: | TV-Skříňka VIGO '140' x 2, Skříňka VIGO SLANT 90 x3 |
| Počet balení: | 5 |
| Hmotnost druhého balení: | 23 kg |
| Rozměry druhého balení: | 146 x 43 x 8 cm |
| Rozměry prvního balení: | 146 x 43 x 8 cm |
| Hmotnost prvního balení: | 23 kg |
