Cama VIGO SLANT 3 CZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0006Detailní popis produktu
Cama VIGO SLANT 3 CZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Kolekce | VIGO |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Tloušťka nábytkové desky | 16 mm |
| Zrcadlo | Ne |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Barva dveří | Černá |
| Dodatečné informace | Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Zavěšená skříň, TV skříň VIGO SLANT '100': rozměry 30/100/40, jedna klapka otevřená dolů, jedna komora uvnitř, závěsná skříňka., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., TV skříň VIGO SLANT '90': rozměry 30/90/40, jedna klapka otevřená dolů, jedna komora uvnitř, závěsná skříňka., VIGO '90' Sklo: 35/90/32, čelo s vysokým leskem, lze zavěsit svisle nebo vodorovně., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Díky šikmému čelu se hloubka skříně VIGO SLANT 90 pohybuje od 32 do 40 cm |
| Model | Kombinace úložišť |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Počet dvířek | 5 dveře/dveří |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku | Černá |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Hloubka | 400 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Šířka | 2800 mm |
| Obsah soupravy | TV-Skříňka VIGO SLANT 100 x1, Sklenice VIGO '90' x 2, TV-Skříňka VIGO SLANT 90 x2 |
| Hmotnost prvního balení | 16 kg |
| Počet balení | 5 |
| Rozměry druhého balení | 96 x 39,5 x 10 cm |
| Hmotnost druhého balení | 16 kg |
| Rozměry prvního balení | 96 x 39,5 x 10 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Kolekce: | VIGO |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Tloušťka nábytkové desky: | 16 mm |
| Zrcadlo: | Ne |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Barva dveří: | Černá |
| Dodatečné informace: | Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Zavěšená skříň, TV skříň VIGO SLANT '100': rozměry 30/100/40, jedna klapka otevřená dolů, jedna komora uvnitř, závěsná skříňka., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., TV skříň VIGO SLANT '90': rozměry 30/90/40, jedna klapka otevřená dolů, jedna komora uvnitř, závěsná skříňka., VIGO '90' Sklo: 35/90/32, čelo s vysokým leskem, lze zavěsit svisle nebo vodorovně., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Díky šikmému čelu se hloubka skříně VIGO SLANT 90 pohybuje od 32 do 40 cm |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Počet dvířek: | 5 dveře/dveří |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku: | Černá |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Hloubka: | 400 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Šířka: | 2800 mm |
| Obsah soupravy: | TV-Skříňka VIGO SLANT 100 x1, Sklenice VIGO '90' x 2, TV-Skříňka VIGO SLANT 90 x2 |
| Hmotnost prvního balení: | 16 kg |
| Počet balení: | 5 |
| Rozměry druhého balení: | 96 x 39,5 x 10 cm |
| Hmotnost druhého balení: | 16 kg |
| Rozměry prvního balení: | 96 x 39,5 x 10 cm |
