Cama VIGO SLANT 2 BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0003Detailní popis produktu
Cama VIGO SLANT 2 BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál polic | Dřevotřískové desky |
| Barva dveří | Bílá |
| Dodatečné informace | Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., TV skříň VIGO SLANT '90': rozměry 30/90/40, jedna klapka otevřená dolů, jedna komora uvnitř, závěsná skříňka., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Díky šikmému čelu se hloubka skříně VIGO SLANT 90 pohybuje od 32 do 40 cm |
| Tloušťka nábytkové desky | 16 mm |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Vestavěné světlo | Ne |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Počet dvířek | 4 dveře/dveří |
| Kolekce | VIGO |
| Zrcadlo | Ne |
| Počet roštů | 8 police/polic |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Model | Kombinace úložišť |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku | Bílá |
| Šířka | 2900 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Obsah soupravy | VIGO '180' full x 2, TV-Skříňka VIGO SLANT 90 x2 |
| Rozměry druhého balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost prvního balení | 31 kg |
| Hmotnost druhého balení | 31 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál polic: | Dřevotřískové desky |
| Barva dveří: | Bílá |
| Dodatečné informace: | Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., TV skříň VIGO SLANT '90': rozměry 30/90/40, jedna klapka otevřená dolů, jedna komora uvnitř, závěsná skříňka., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Díky šikmému čelu se hloubka skříně VIGO SLANT 90 pohybuje od 32 do 40 cm |
| Tloušťka nábytkové desky: | 16 mm |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Vestavěné světlo: | Ne |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Počet dvířek: | 4 dveře/dveří |
| Kolekce: | VIGO |
| Zrcadlo: | Ne |
| Počet roštů: | 8 police/polic |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Šířka: | 2900 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Obsah soupravy: | VIGO '180' full x 2, TV-Skříňka VIGO SLANT 90 x2 |
| Rozměry druhého balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost prvního balení: | 31 kg |
| Hmotnost druhého balení: | 31 kg |
