Cama VIGO SLANT 1 CZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0002Detailní popis produktu
Cama VIGO SLANT 1 CZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Tloušťka nábytkové desky | 16 mm |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Barva rámečku | Černá |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Model | Kombinace úložišť |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Vestavěné světlo | Ne |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Zrcadlo | Ne |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Počet dvířek | 4 dveře/dveří |
| Kolekce | VIGO |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Barva dveří | Černá |
| Dodatečné informace | Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., VIGO SLANT 90: 30/90/40, jedna boční otevírací klapka, přední strana s vysokým leskem, jedna komora uvnitř, zavěšená skříňka., VIGO: 30/180/40, dvě chlopně otevřené dolů, přední strana s vysokým leskem, dvě komory uvnitř, zavěšená skříňka., Můžete si koupit osvětlení skříně LED. |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Šířka | 2600 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Obsah soupravy | TV-Skříňka VIGO '180', Skříňka VIGO SLANT 90 x3 |
| Rozměry prvního balení | 185,5 x 43 x 8,5 cm |
| Počet balení | 4 |
| Hmotnost prvního balení | 31,5 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Tloušťka nábytkové desky: | 16 mm |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Barva rámečku: | Černá |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Vestavěné světlo: | Ne |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Zrcadlo: | Ne |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Počet dvířek: | 4 dveře/dveří |
| Kolekce: | VIGO |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Barva dveří: | Černá |
| Dodatečné informace: | Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., VIGO SLANT 90: 30/90/40, jedna boční otevírací klapka, přední strana s vysokým leskem, jedna komora uvnitř, zavěšená skříňka., VIGO: 30/180/40, dvě chlopně otevřené dolů, přední strana s vysokým leskem, dvě komory uvnitř, zavěšená skříňka., Můžete si koupit osvětlení skříně LED. |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Šířka: | 2600 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Obsah soupravy: | TV-Skříňka VIGO '180', Skříňka VIGO SLANT 90 x3 |
| Rozměry prvního balení: | 185,5 x 43 x 8,5 cm |
| Počet balení: | 4 |
| Hmotnost prvního balení: | 31,5 kg |
