Cama VIGO NEW9 BI/CZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0237Detailní popis produktu
Cama VIGO NEW9 BI/CZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Kolekce | VIGO |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Typ žárovky | LED |
| Počet dvířek | 3 dveře/dveří |
| Zrcadlo | Ne |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Model | Kombinace úložišť |
| Počet roštů | 4 police/polic |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Materiál polic | Dřevotřískové desky |
| Vestavěné světlo | Ano |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Dodatečné informace | Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., TV skříňka NEW "180": 30/180/40, otevřená přední (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná přední (výška 7 cm), dvě fronty se otevírají (výška 14 cm), uvnitř dvou komor, RTV závěsná skříňka., Nábytek pro vlastní montáž |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Barva rámečku | Bílá |
| Hloubka | 400 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hmotnost včetně balení | 60 kg |
| Šířka | 2200 mm |
| Obsah soupravy | TV-Skříňka VIGO NEW '180' x 1, Montážní návod x1, Veškeré potřebné montážní příslušenství, VIGO '180' full x 1 |
| Hmotnost prvního balení | 29 kg |
| Počet balení | 2 |
| Hmotnost druhého balení | 31 kg |
| Rozměry prvního balení | 185 x 43 x 7 cm |
| Rozměry druhého balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Kolekce: | VIGO |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Typ žárovky: | LED |
| Počet dvířek: | 3 dveře/dveří |
| Zrcadlo: | Ne |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Počet roštů: | 4 police/polic |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Materiál polic: | Dřevotřískové desky |
| Vestavěné světlo: | Ano |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Dodatečné informace: | Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., TV skříňka NEW "180": 30/180/40, otevřená přední (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná přední (výška 7 cm), dvě fronty se otevírají (výška 14 cm), uvnitř dvou komor, RTV závěsná skříňka., Nábytek pro vlastní montáž |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Hloubka: | 400 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 60 kg |
| Šířka: | 2200 mm |
| Obsah soupravy: | TV-Skříňka VIGO NEW '180' x 1, Montážní návod x1, Veškeré potřebné montážní příslušenství, VIGO '180' full x 1 |
| Hmotnost prvního balení: | 29 kg |
| Počet balení: | 2 |
| Hmotnost druhého balení: | 31 kg |
| Rozměry prvního balení: | 185 x 43 x 7 cm |
| Rozměry druhého balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
