Cama VIGO NEW8 BI/CZ skřínka do obývacího pokoje Úložná skříňka
Kód: MESCMMNOW0233Detailní popis produktu
Cama VIGO NEW8 BI/CZ skřínka do obývacího pokoje Úložná skříňka| Zrcadlo | Ne |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Kolekce | VIGO |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Počet dvířek | 3 dveře/dveří |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Dodatečné informace | TV skříňka NEW "180": 30/180/40, otevřená přední (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná přední (výška 7 cm), dvě fronty se otevírají (výška 14 cm), uvnitř dvou komor, RTV závěsná skříňka., Nábytek pro vlastní montáž, Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, VIGO NEW otevřená skříňka: 180/40/30, otevřená čelo (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná čelo (užší), jedna otevírací (širší), tři skleněné police uvnitř., Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED. |
| Barva dveří | Černá |
| Počet roštů | 3 police/polic |
| Model | Úložná skříňka |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku | Bílá |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Hloubka | 400 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hmotnost včetně balení | 55,5 kg |
| Šířka | 2200 mm |
| Obsah soupravy | TV-Skříňka VIGO NEW '180' x 1, VIGO NEW otevřeno x 1 |
| Hmotnost prvního balení | 29 kg |
| Počet balení | 2 |
| Rozměry druhého balení | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Hmotnost druhého balení | 26,5 kg |
| Rozměry prvního balení | 185 x 43 x 7 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Zrcadlo: | Ne |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Kolekce: | VIGO |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Počet dvířek: | 3 dveře/dveří |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Dodatečné informace: | TV skříňka NEW "180": 30/180/40, otevřená přední (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná přední (výška 7 cm), dvě fronty se otevírají (výška 14 cm), uvnitř dvou komor, RTV závěsná skříňka., Nábytek pro vlastní montáž, Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, VIGO NEW otevřená skříňka: 180/40/30, otevřená čelo (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná čelo (užší), jedna otevírací (širší), tři skleněné police uvnitř., Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED. |
| Barva dveří: | Černá |
| Počet roštů: | 3 police/polic |
| Model: | Úložná skříňka |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Hloubka: | 400 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 55,5 kg |
| Šířka: | 2200 mm |
| Obsah soupravy: | TV-Skříňka VIGO NEW '180' x 1, VIGO NEW otevřeno x 1 |
| Hmotnost prvního balení: | 29 kg |
| Počet balení: | 2 |
| Rozměry druhého balení: | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Hmotnost druhého balení: | 26,5 kg |
| Rozměry prvního balení: | 185 x 43 x 7 cm |
