Cama VIGO NEW8 BI/BI skřínka do obývacího pokoje Úložná skříňka
Kód: MESCMMNOW0232Detailní popis produktu
Cama VIGO NEW8 BI/BI skřínka do obývacího pokoje Úložná skříňka| Model | Úložná skříňka |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Kolekce | VIGO |
| Zrcadlo | Ne |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Počet dvířek | 3 dveře/dveří |
| Barva dveří | Bílá |
| Počet roštů | 3 police/polic |
| Materiál polic | Sklo |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Barva rámečku | Bílá |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Dodatečné informace | Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, TV skříňka NEW "180": 30/180/40, otevřená přední (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná přední (výška 7 cm), dvě fronty se otevírají (výška 14 cm), uvnitř dvou komor, RTV závěsná skříňka., Nábytek pro vlastní montáž, Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., VIGO NEW otevřená skříňka: 180/40/30, otevřená čelo (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná čelo (užší), jedna otevírací (širší), tři skleněné police uvnitř. |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Výška | 1800 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení | 55,5 kg |
| Šířka | 2200 mm |
| Obsah soupravy | VIGO NEW otevřeno x 1, TV-Skříňka VIGO NEW '180' x 1 |
| Hmotnost prvního balení | 29 kg |
| Počet balení | 2 |
| Hmotnost druhého balení | 26,5 kg |
| Rozměry prvního balení | 185 x 43 x 7 cm |
| Rozměry druhého balení | 185 x 40,5 x 8 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Model: | Úložná skříňka |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Kolekce: | VIGO |
| Zrcadlo: | Ne |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Počet dvířek: | 3 dveře/dveří |
| Barva dveří: | Bílá |
| Počet roštů: | 3 police/polic |
| Materiál polic: | Sklo |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Dodatečné informace: | Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, TV skříňka NEW "180": 30/180/40, otevřená přední (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná přední (výška 7 cm), dvě fronty se otevírají (výška 14 cm), uvnitř dvou komor, RTV závěsná skříňka., Nábytek pro vlastní montáž, Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., VIGO NEW otevřená skříňka: 180/40/30, otevřená čelo (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná čelo (užší), jedna otevírací (širší), tři skleněné police uvnitř. |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Výška: | 1800 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 55,5 kg |
| Šířka: | 2200 mm |
| Obsah soupravy: | VIGO NEW otevřeno x 1, TV-Skříňka VIGO NEW '180' x 1 |
| Hmotnost prvního balení: | 29 kg |
| Počet balení: | 2 |
| Hmotnost druhého balení: | 26,5 kg |
| Rozměry prvního balení: | 185 x 43 x 7 cm |
| Rozměry druhého balení: | 185 x 40,5 x 8 cm |
