Cama VIGO NEW5 SO/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0231Detailní popis produktu
Cama VIGO NEW5 SO/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Barva rámečku | Dub sonoma |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Zrcadlo | Ne |
| Kolekce | VIGO |
| Model | Kombinace úložišť |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Dodatečné informace | Čelní plochy bez rukojetí, Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, VIGO NEW otevřená skříňka: 180/40/30, otevřená čelo (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná čelo (užší), jedna otevírací (širší), tři skleněné police uvnitř., Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., TV skříňka NEW "180": 30/180/40, otevřená přední (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná přední (výška 7 cm), dvě fronty se otevírají (výška 14 cm), uvnitř dvou komor, RTV závěsná skříňka., Nábytek pro vlastní montáž |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Barva dveří | Bílá |
| Počet roštů | 7 police/polic |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Počet dvířek | 4 dveře/dveří |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Barva police | Sonoma oak |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Materiál polic | Sklo a dřevotříska |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Výška | 1800 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení | 86,5 kg |
| Šířka | 2600 mm |
| Obsah soupravy | VIGO NEW otevřeno x 1, TV-Skříňka VIGO NEW '180' x 1, VIGO '180' full x 1 |
| Hmotnost druhého balení | 31 kg |
| Hmotnost prvního balení | 29 kg |
| Hmotnost třetího balení | 26,5 kg |
| Rozměry prvního balení | 185 x 43 x 7 cm |
| Počet balení | 3 |
| Rozměry druhého balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozměry třetího balení | 185 x 40,5 x 8 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Barva rámečku: | Dub sonoma |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Zrcadlo: | Ne |
| Kolekce: | VIGO |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Dodatečné informace: | Čelní plochy bez rukojetí, Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, VIGO NEW otevřená skříňka: 180/40/30, otevřená čelo (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná čelo (užší), jedna otevírací (širší), tři skleněné police uvnitř., Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., TV skříňka NEW "180": 30/180/40, otevřená přední (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná přední (výška 7 cm), dvě fronty se otevírají (výška 14 cm), uvnitř dvou komor, RTV závěsná skříňka., Nábytek pro vlastní montáž |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Barva dveří: | Bílá |
| Počet roštů: | 7 police/polic |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Počet dvířek: | 4 dveře/dveří |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Barva police: | Sonoma oak |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Materiál polic: | Sklo a dřevotříska |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Výška: | 1800 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 86,5 kg |
| Šířka: | 2600 mm |
| Obsah soupravy: | VIGO NEW otevřeno x 1, TV-Skříňka VIGO NEW '180' x 1, VIGO '180' full x 1 |
| Hmotnost druhého balení: | 31 kg |
| Hmotnost prvního balení: | 29 kg |
| Hmotnost třetího balení: | 26,5 kg |
| Rozměry prvního balení: | 185 x 43 x 7 cm |
| Počet balení: | 3 |
| Rozměry druhého balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozměry třetího balení: | 185 x 40,5 x 8 cm |
