Cama VIGO NEW5 BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0227Detailní popis produktu
Cama VIGO NEW5 BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Kolekce | VIGO |
| Počet dvířek | 4 dveře/dveří |
| Model | Kombinace úložišť |
| Dodatečné informace | Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., VIGO NEW otevřená skříňka: 180/40/30, otevřená čelo (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná čelo (užší), jedna otevírací (širší), tři skleněné police uvnitř., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., TV skříňka NEW "180": 30/180/40, otevřená přední (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná přední (výška 7 cm), dvě fronty se otevírají (výška 14 cm), uvnitř dvou komor, RTV závěsná skříňka., Nábytek pro vlastní montáž |
| Barva dveří | Bílá |
| Počet roštů | 7 police/polic |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Barva rámečku | Bílá |
| Zrcadlo | Ne |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Materiál polic | Sklo a dřevotříska |
| Výška | 1800 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení | 86,5 kg |
| Šířka | 2600 mm |
| Obsah soupravy | VIGO NEW otevřeno x 1, VIGO '180' full x 1, TV-Skříňka VIGO NEW '180' x 1 |
| Počet balení | 3 |
| Rozměry třetího balení | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Hmotnost druhého balení | 31 kg |
| Rozměry druhého balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozměry prvního balení | 185 x 43 x 7 cm |
| Hmotnost prvního balení | 29 kg |
| Hmotnost třetího balení | 26,5 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Kolekce: | VIGO |
| Počet dvířek: | 4 dveře/dveří |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Dodatečné informace: | Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., VIGO NEW otevřená skříňka: 180/40/30, otevřená čelo (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná čelo (užší), jedna otevírací (širší), tři skleněné police uvnitř., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., TV skříňka NEW "180": 30/180/40, otevřená přední (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná přední (výška 7 cm), dvě fronty se otevírají (výška 14 cm), uvnitř dvou komor, RTV závěsná skříňka., Nábytek pro vlastní montáž |
| Barva dveří: | Bílá |
| Počet roštů: | 7 police/polic |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Zrcadlo: | Ne |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Materiál polic: | Sklo a dřevotříska |
| Výška: | 1800 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 86,5 kg |
| Šířka: | 2600 mm |
| Obsah soupravy: | VIGO NEW otevřeno x 1, VIGO '180' full x 1, TV-Skříňka VIGO NEW '180' x 1 |
| Počet balení: | 3 |
| Rozměry třetího balení: | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Hmotnost druhého balení: | 31 kg |
| Rozměry druhého balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozměry prvního balení: | 185 x 43 x 7 cm |
| Hmotnost prvního balení: | 29 kg |
| Hmotnost třetího balení: | 26,5 kg |
