Cama VIGO NEW4 BI/CZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0217Detailní popis produktu
Cama VIGO NEW4 BI/CZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Barva dveří | Černá |
| Počet roštů | 8 police/polic |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Model | Kombinace úložišť |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Zrcadlo | Ne |
| Materiál polic | Dřevotříska |
| Kolekce | VIGO |
| Počet dvířek | 4 dveře/dveří |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Dodatečné informace | Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., TV skříňka NEW "180": 30/180/40, otevřená přední (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná přední (výška 7 cm), dvě fronty se otevírají (výška 14 cm), uvnitř dvou komor, RTV závěsná skříňka., Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Nábytek pro vlastní montáž |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy | Lesk |
| Barva rámečku | Bílá |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Výška | 1800 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Šířka | 2600 mm |
| Hmotnost včetně balení | 91 kg |
| Obsah soupravy | VIGO '180' full x 2, TV-Skříňka VIGO NEW '180' x 1 |
| Počet balení | 3 |
| Rozměry třetího balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost druhého balení | 31 kg |
| Hmotnost třetího balení | 31 kg |
| Hmotnost prvního balení | 29 kg |
| Rozměry druhého balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozměry prvního balení | 185 x 43 x 7 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Barva dveří: | Černá |
| Počet roštů: | 8 police/polic |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Zrcadlo: | Ne |
| Materiál polic: | Dřevotříska |
| Kolekce: | VIGO |
| Počet dvířek: | 4 dveře/dveří |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Dodatečné informace: | Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., TV skříňka NEW "180": 30/180/40, otevřená přední (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná přední (výška 7 cm), dvě fronty se otevírají (výška 14 cm), uvnitř dvou komor, RTV závěsná skříňka., Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Nábytek pro vlastní montáž |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy: | Lesk |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Výška: | 1800 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Šířka: | 2600 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 91 kg |
| Obsah soupravy: | VIGO '180' full x 2, TV-Skříňka VIGO NEW '180' x 1 |
| Počet balení: | 3 |
| Rozměry třetího balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost druhého balení: | 31 kg |
| Hmotnost třetího balení: | 31 kg |
| Hmotnost prvního balení: | 29 kg |
| Rozměry druhého balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozměry prvního balení: | 185 x 43 x 7 cm |
