Cama VIGO NEW3 BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0206Detailní popis produktu
Cama VIGO NEW3 BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Dodatečné informace | Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., TV skříňka NEW "180": 30/180/40, otevřená přední (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná přední (výška 7 cm), dvě fronty se otevírají (výška 14 cm), uvnitř dvou komor, RTV závěsná skříňka., Nábytek pro vlastní montáž, VIGO NEW otevřená skříňka: 180/40/30, otevřená čelo (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná čelo (užší), jedna otevírací (širší), tři skleněné police uvnitř., Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená |
| Počet roštů | 6 police/polic |
| Kolekce | VIGO |
| Barva dveří | Bílá |
| Model | Kombinace úložišť |
| Zrcadlo | Ne |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Počet dvířek | 4 dveře/dveří |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Barva rámečku | Bílá |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Materiál polic | Sklo |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Šířka | 2600 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení | 82 kg |
| Obsah soupravy | VIGO NEW otevřeno x 2, TV-Skříňka VIGO NEW '180' x 1 |
| Rozměry druhého balení | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Hmotnost prvního balení | 29 kg |
| Rozměry třetího balení | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Hmotnost druhého balení | 26,5 kg |
| Počet balení | 3 |
| Hmotnost třetího balení | 26,5 kg |
| Rozměry prvního balení | 185 x 43 x 7 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Dodatečné informace: | Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., TV skříňka NEW "180": 30/180/40, otevřená přední (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná přední (výška 7 cm), dvě fronty se otevírají (výška 14 cm), uvnitř dvou komor, RTV závěsná skříňka., Nábytek pro vlastní montáž, VIGO NEW otevřená skříňka: 180/40/30, otevřená čelo (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná čelo (užší), jedna otevírací (širší), tři skleněné police uvnitř., Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená |
| Počet roštů: | 6 police/polic |
| Kolekce: | VIGO |
| Barva dveří: | Bílá |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Zrcadlo: | Ne |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Počet dvířek: | 4 dveře/dveří |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Materiál polic: | Sklo |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Šířka: | 2600 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 82 kg |
| Obsah soupravy: | VIGO NEW otevřeno x 2, TV-Skříňka VIGO NEW '180' x 1 |
| Rozměry druhého balení: | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Hmotnost prvního balení: | 29 kg |
| Rozměry třetího balení: | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Hmotnost druhého balení: | 26,5 kg |
| Počet balení: | 3 |
| Hmotnost třetího balení: | 26,5 kg |
| Rozměry prvního balení: | 185 x 43 x 7 cm |
