Cama VIGO NEW2 BI/CZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0203Detailní popis produktu
Cama VIGO NEW2 BI/CZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Zrcadlo | Ne |
| Barva dveří | Černá |
| Počet dvířek | 5 dveře/dveří |
| Kolekce | VIGO |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Model | Kombinace úložišť |
| Počet roštů | 7 police/polic |
| Barva rámečku | Bílá |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Materiál polic | Sklo a dřevotříska |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Dodatečné informace | Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, VIGO NEW otevřená skříňka: 180/40/30, otevřená čelo (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná čelo (užší), jedna otevírací (širší), tři skleněné police uvnitř., Zavěšená skříň, VIGO: 30/180/40, dvě chlopně otevřené dolů, přední strana s vysokým leskem, dvě komory uvnitř, zavěšená skříňka., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., VIGO '90' Sklo: 35/90/32, čelo s vysokým leskem, lze zavěsit svisle nebo vodorovně., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Nábytek pro vlastní montáž |
| Výška | 1800 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení | 105 kg |
| Šířka | 2600 mm |
| Obsah soupravy | VIGO '180' full x 1, VIGO NEW otevřeno x 1, Sklenice VIGO '90' x 1, TV-Skříňka VIGO '180' |
| Počet balení | 4 |
| Rozměry druhého balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost čtvrtého balení | 26,5 kg |
| Hmotnost druhého balení | 31 kg |
| Rozměry třetího balení | 96 x 39,5 x 10 cm |
| Hmotnost třetího balení | 16 kg |
| Hmotnost prvního balení | 31,5 kg |
| Rozměry čtvrtého balení | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Rozměry prvního balení | 185,5 x 43 x 8,5 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Zrcadlo: | Ne |
| Barva dveří: | Černá |
| Počet dvířek: | 5 dveře/dveří |
| Kolekce: | VIGO |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Počet roštů: | 7 police/polic |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Materiál polic: | Sklo a dřevotříska |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Dodatečné informace: | Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, VIGO NEW otevřená skříňka: 180/40/30, otevřená čelo (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná čelo (užší), jedna otevírací (širší), tři skleněné police uvnitř., Zavěšená skříň, VIGO: 30/180/40, dvě chlopně otevřené dolů, přední strana s vysokým leskem, dvě komory uvnitř, zavěšená skříňka., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., VIGO '90' Sklo: 35/90/32, čelo s vysokým leskem, lze zavěsit svisle nebo vodorovně., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Nábytek pro vlastní montáž |
| Výška: | 1800 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 105 kg |
| Šířka: | 2600 mm |
| Obsah soupravy: | VIGO '180' full x 1, VIGO NEW otevřeno x 1, Sklenice VIGO '90' x 1, TV-Skříňka VIGO '180' |
| Počet balení: | 4 |
| Rozměry druhého balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost čtvrtého balení: | 26,5 kg |
| Hmotnost druhého balení: | 31 kg |
| Rozměry třetího balení: | 96 x 39,5 x 10 cm |
| Hmotnost třetího balení: | 16 kg |
| Hmotnost prvního balení: | 31,5 kg |
| Rozměry čtvrtého balení: | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Rozměry prvního balení: | 185,5 x 43 x 8,5 cm |
