Cama VIGO NEW13BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0266Detailní popis produktu
Cama VIGO NEW13BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Dodatečné informace | Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., TV skříňka NEW "140": 30/140/40, otevřená přední (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná přední (výška 7 cm), dvě fronty se otevírají (výška 14 cm), uvnitř dvou komor, RTV závěsná skříňka., Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Nábytek pro vlastní montáž |
| Počet roštů | 4 police/polic |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku | Bílá |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Kolekce | VIGO |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Barva dveří | Bílá |
| Počet dvířek | 3 dveře/dveří |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Materiál polic | Dřevotřískové desky |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Model | Kombinace úložišť |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Hmotnost včetně balení | 54 kg |
| Šířka | 1800 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Obsah soupravy | TV-Skříňka VIGO NEW '140' x 1, VIGO '180' full x 1 |
| Hmotnost prvního balení | 23 kg |
| Hmotnost druhého balení | 31 kg |
| Počet balení | 2 |
| Rozměry druhého balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozměry prvního balení | 146 x 43 x 8 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Dodatečné informace: | Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., TV skříňka NEW "140": 30/140/40, otevřená přední (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná přední (výška 7 cm), dvě fronty se otevírají (výška 14 cm), uvnitř dvou komor, RTV závěsná skříňka., Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Nábytek pro vlastní montáž |
| Počet roštů: | 4 police/polic |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Kolekce: | VIGO |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Barva dveří: | Bílá |
| Počet dvířek: | 3 dveře/dveří |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Materiál polic: | Dřevotřískové desky |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Zrcadlo: | Ne |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Hmotnost včetně balení: | 54 kg |
| Šířka: | 1800 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Obsah soupravy: | TV-Skříňka VIGO NEW '140' x 1, VIGO '180' full x 1 |
| Hmotnost prvního balení: | 23 kg |
| Hmotnost druhého balení: | 31 kg |
| Počet balení: | 2 |
| Rozměry druhého balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozměry prvního balení: | 146 x 43 x 8 cm |
