Cama VIGO NEW12BI/SZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0264Detailní popis produktu
Cama VIGO NEW12BI/SZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Dodatečné informace | Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), TV skříňka NEW "140": 30/140/40, otevřená přední (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná přední (výška 7 cm), dvě fronty se otevírají (výška 14 cm), uvnitř dvou komor, RTV závěsná skříňka., Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Nábytek pro vlastní montáž, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., VIGO NEW otevřená skříňka: 180/40/30, otevřená čelo (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná čelo (užší), jedna otevírací (širší), tři skleněné police uvnitř. |
| Počet roštů | 6 police/polic |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Materiál polic | Sklo |
| Barva dveří | Šedá |
| Počet dvířek | 4 dveře/dveří |
| Kolekce | VIGO |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Zrcadlo | Ne |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Model | Kombinace úložišť |
| Barva rámečku | Bílá |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Hloubka | 400 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Šířka | 2200 mm |
| Hmotnost včetně balení | 76 kg |
| Obsah soupravy | VIGO NEW otevřeno x 2, TV-Skříňka VIGO NEW '140' x 1 |
| Rozměry druhého balení | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Počet balení | 3 |
| Hmotnost třetího balení | 26,5 kg |
| Rozměry třetího balení | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Hmotnost prvního balení | 23 kg |
| Hmotnost druhého balení | 26,5 kg |
| Rozměry prvního balení | 146 x 43 x 8 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Dodatečné informace: | Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), TV skříňka NEW "140": 30/140/40, otevřená přední (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná přední (výška 7 cm), dvě fronty se otevírají (výška 14 cm), uvnitř dvou komor, RTV závěsná skříňka., Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Nábytek pro vlastní montáž, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., VIGO NEW otevřená skříňka: 180/40/30, otevřená čelo (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná čelo (užší), jedna otevírací (širší), tři skleněné police uvnitř. |
| Počet roštů: | 6 police/polic |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Materiál polic: | Sklo |
| Barva dveří: | Šedá |
| Počet dvířek: | 4 dveře/dveří |
| Kolekce: | VIGO |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Zrcadlo: | Ne |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Hloubka: | 400 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Šířka: | 2200 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 76 kg |
| Obsah soupravy: | VIGO NEW otevřeno x 2, TV-Skříňka VIGO NEW '140' x 1 |
| Rozměry druhého balení: | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Počet balení: | 3 |
| Hmotnost třetího balení: | 26,5 kg |
| Rozměry třetího balení: | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Hmotnost prvního balení: | 23 kg |
| Hmotnost druhého balení: | 26,5 kg |
| Rozměry prvního balení: | 146 x 43 x 8 cm |
