Cama VIGO NEW12BI/CZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0256Detailní popis produktu
Cama VIGO NEW12BI/CZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Dodatečné informace | Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, TV skříňka NEW "140": 30/140/40, otevřená přední (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná přední (výška 7 cm), dvě fronty se otevírají (výška 14 cm), uvnitř dvou komor, RTV závěsná skříňka., Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), VIGO NEW otevřená skříňka: 180/40/30, otevřená čelo (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná čelo (užší), jedna otevírací (širší), tři skleněné police uvnitř., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Nábytek pro vlastní montáž |
| Počet roštů | 6 police/polic |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Počet dvířek | 4 dveře/dveří |
| Barva dveří | Černá |
| Zrcadlo | Ne |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Kolekce | VIGO |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Model | Kombinace úložišť |
| Barva rámečku | Bílá |
| Materiál polic | Sklo |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Šířka | 2200 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení | 76 kg |
| Výška | 1800 mm |
| Obsah soupravy | TV-Skříňka VIGO NEW '140' x 1, VIGO NEW otevřeno x 2 |
| Hmotnost třetího balení | 26,5 kg |
| Rozměry druhého balení | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Počet balení | 3 |
| Hmotnost prvního balení | 23 kg |
| Rozměry prvního balení | 146 x 43 x 8 cm |
| Hmotnost druhého balení | 26,5 kg |
| Rozměry třetího balení | 185 x 40,5 x 8 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Dodatečné informace: | Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, TV skříňka NEW "140": 30/140/40, otevřená přední (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná přední (výška 7 cm), dvě fronty se otevírají (výška 14 cm), uvnitř dvou komor, RTV závěsná skříňka., Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), VIGO NEW otevřená skříňka: 180/40/30, otevřená čelo (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná čelo (užší), jedna otevírací (širší), tři skleněné police uvnitř., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Nábytek pro vlastní montáž |
| Počet roštů: | 6 police/polic |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Počet dvířek: | 4 dveře/dveří |
| Barva dveří: | Černá |
| Zrcadlo: | Ne |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Kolekce: | VIGO |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Materiál polic: | Sklo |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Šířka: | 2200 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 76 kg |
| Výška: | 1800 mm |
| Obsah soupravy: | TV-Skříňka VIGO NEW '140' x 1, VIGO NEW otevřeno x 2 |
| Hmotnost třetího balení: | 26,5 kg |
| Rozměry druhého balení: | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Počet balení: | 3 |
| Hmotnost prvního balení: | 23 kg |
| Rozměry prvního balení: | 146 x 43 x 8 cm |
| Hmotnost druhého balení: | 26,5 kg |
| Rozměry třetího balení: | 185 x 40,5 x 8 cm |
