Cama VIGO NEW11BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0251Detailní popis produktu
Cama VIGO NEW11BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Kolekce | VIGO |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Zrcadlo | Ne |
| Počet dvířek | 4 dveře/dveří |
| Dodatečné informace | Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), TV skříňka NEW "180": 30/180/40, otevřená přední (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná přední (výška 7 cm), dvě fronty se otevírají (výška 14 cm), uvnitř dvou komor, RTV závěsná skříňka., Nábytek pro vlastní montáž, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., VIGO '90' Sklo: 35/90/32, čelo s vysokým leskem, lze zavěsit svisle nebo vodorovně., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED. |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Barva dveří | Bílá |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Model | Kombinace úložišť |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Barva rámečku | Bílá |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Výška | 1800 mm |
| Hmotnost včetně balení | 61 kg |
| Hloubka | 400 mm |
| Šířka | 2500 mm |
| Obsah soupravy | TV-Skříňka VIGO NEW '180' x 1, Sklenice VIGO '90' x 2 |
| Hmotnost prvního balení | 29 kg |
| Rozměry druhého balení | 96 x 39,5 x 10 cm |
| Počet balení | 3 |
| Hmotnost třetího balení | 16 kg |
| Hmotnost druhého balení | 16 kg |
| Rozměry třetího balení | 96 x 39,5 x 10 cm |
| Rozměry prvního balení | 185 x 43 x 7 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Kolekce: | VIGO |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Zrcadlo: | Ne |
| Počet dvířek: | 4 dveře/dveří |
| Dodatečné informace: | Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), TV skříňka NEW "180": 30/180/40, otevřená přední (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná přední (výška 7 cm), dvě fronty se otevírají (výška 14 cm), uvnitř dvou komor, RTV závěsná skříňka., Nábytek pro vlastní montáž, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., VIGO '90' Sklo: 35/90/32, čelo s vysokým leskem, lze zavěsit svisle nebo vodorovně., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED. |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Barva dveří: | Bílá |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Výška: | 1800 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 61 kg |
| Hloubka: | 400 mm |
| Šířka: | 2500 mm |
| Obsah soupravy: | TV-Skříňka VIGO NEW '180' x 1, Sklenice VIGO '90' x 2 |
| Hmotnost prvního balení: | 29 kg |
| Rozměry druhého balení: | 96 x 39,5 x 10 cm |
| Počet balení: | 3 |
| Hmotnost třetího balení: | 16 kg |
| Hmotnost druhého balení: | 16 kg |
| Rozměry třetího balení: | 96 x 39,5 x 10 cm |
| Rozměry prvního balení: | 185 x 43 x 7 cm |
